Yhteystiedot

Imatranajo oy

Pertti Lintunen (Hallituksen puheenjohtaja)

+358 40 029 6646

pertti.lintunen@imatranajo.fi

Kilpailun järjestelyt

Martti Solja (Hallituksen jäsen)

+358 40 500 3626

martti.solja@imatranajo.fi

Sami Backman (Hallituksen jäsen)

+358 40 543 1163

sami.backman@imatranajo.fi

Alueyhteistyö ja kumppanuudet

Martti Solja (Hallituksen jäsen)

+358 40 500 3626

martti.solja@imatranajo.fi

Kilpailunjohtaja

Sami Backman (Hallituksen jäsen)

+358 40 543 1163

sami.backman@imatranajo.fi

Kilpailun sihteeri / Kuljettajat

Juha Suikkari

+358 40 763 6701

juha.suikkari@imk.fi

VIP- ja yritysmyynti

Kattava Catering / Essi Riikonen

+358 50 358 2424

sales@kattavacatering.fi

Ruokamyyntipaikkojen myynti

Kattava Catering / Saku Hyttinen

+358 50 577 5771

saku.hyttinen@kattavacatering.fi

Expo-, tuote- ja muut myyntipaikat

Tarja Hietamies / IMK

+358 50 517 9874

tarja.hietamies@imk.fi

Kokoontumisajon järjestelyt

Juha Bergman

+358 40 075 1660

bergman.juha@gmail.com

Heli Siisiäinen

heli.siisiainen@gmail.com

Media- ja lehdistösuhteet

Lasse Norres

+358 44 770 6007

lasse.norres@imatranajo.fi

Rata-asiat / Imatran kaupunki

Päivi Pekkanen

020 617 4418

paivi.pekkanen@imatra.fi

Imatran Moottorikerho IMK ry.

www.imk.fi

Postiosoite: PL 14 55101 IMATRA

+358 44 567 7020

toimisto@imk.fi

Sihteeri

Maarit Solja

+358 40 764 4173

maarit.solja@imk.fi

Nopeuden ja turvallisuuden takaa webStage - Teknologia & Design © online.fi