Yhteystiedot

 

Imatranajo oy

 

Tapahtumajohtaja

 

 

Kilpailun järjestelyt

Sami Backman (Hallituksen puheenjohtaja)

+358 40 543 1163

sami.backman@imatranajo.fi

 

Juha Kallio (Hallituksen jäsen)

+358 45 185 0953

juha.kallio@imatranajo.fi

 

Kumppanuusmyynti

Juuso Valtakari

+358 40 57 9168

juuso.valtakari@imatranajo.fi

 

Niko Kantola

+358 40 074 7542

niko.kantola@imatranajo.fi

 

Kilpailunjohtaja

Sami Backman

+358 40 543 1163

sami.backman@imatranajo.fi

 

Kilpailun sihteeri / Kuljettajat

Juha Suikkari

+358 40 763 6701

juha.suikkari@imk.fi

 

Kokoontumisajon järjestelyt

Maarit Solja

+358 40 764 4173

maarit.solja@imk.fi

 

Heli Siisiäinen

heli.siisiainen@gmail.com

 

Media- ja lehdistösuhteet

Vesa Koivunen

+358 40 077 8532

vesa@studioespoo.fi

 

Rata-asiat / Imatran kaupunki

Päivi Pekkanen

020 617 4418

paivi.pekkanen@imatra.fi

 

Imatran Moottorikerho IMK ry.

www.imk.fi

Postiosoite: PL 14 55101 IMATRA

+358 44 567 7020

toimisto@imk.fi

 

Sihteeri

Maarit Solja

+358 40 764 4173

maarit.solja@imk.fi

Nopeuden ja turvallisuuden takaa webStage - Teknologia & Design © online.fi