53. Imatranajo IRRC 7. – 9.7.2017.

Alustava aikataulu.

Perjantai 7.7.

16.30 Rata kiinni
17.15 New Comers   vapaaharj. 20 min.
17.50 Open SS/STK vapaaharj. 20 min.
18.25 Open SB        vapaaharj. 20 min.
19.00 Sivuvaunut    vapaaharj. 20 min.
19.35 IRRC SSP      vapaaharj. 20 min.
20.10 IRRC SB        vapaaharj. 20 min.
21.30 Rata auki

Lauantai 8.7.

09.00 Rata kiinni
10.00 IRRC SSP    aika-ajo 1 20 min.
10.35 IRRC SB     aika-ajo 1 20 min.
11.10 Sivuvaunut aika-ajo 1 20 min.
11.30 Tauko
13.00 Näytösajo
13.45 IRRC SSP   aika-ajo 2 20 min.
14.20 IRRC SB    aika-ajo 2 20 min.
14.55 Open SS/STK aika.ajo 1 20 min.
15.30 Open SB   aika-ajo 1 20 min.
15.50 Tauko
16.30 Sivuvaunut Race 1 8 kier.
17.00 IRRC SSP   Race 1 10 kier.
18.00 IRRC SB    Race 1 10 kier.
19.00 Open SB (B) Race 1 7 kier.
20.00 Rata auki

Sunnuntai 9.7.

08.30 Rata kiinni
09.30 Open SS/STK Warm Up
09.50 Sivuvaunut    Warm Up
10.10 Open SB       Warm Up
10.30 IRRC SSP     Warm Up
10.50 IRRC SB      Warm Up
Tauko
12.00 Näytösajo
12.45 Open SS/STK Race 1
13.45 Sivuvaunut    Race 2
14.45 Open SB        Race 1
15.45 IRRC SSP      Race 2
16.45 IRRC SB       Race 2
18.30 Rata auki

 

Nopeuden ja turvallisuuden takaa webStage - Teknologia & Design © online.fi