55. IMATRANAJO IRRC 14.-16.6.2019

Alustava aikataulu.

Perjantai 14.6.

15.00 Rata kiinni  
16.00 New Comers vapaaharj. 20 min.
16.30 Open SS/STK vapaaharj. 20 min.
17.00 Open SB vapaaharj. 20 min.
17.30 IRRC SSP vapaaharj. 20 min.
18.00 ICGP vapaaharj. 20 min.
18.30 IRRC SB vapaaharj. 20 min.
19.00 Sivuvaunut vapaaharj. 20 min.
20.30 Rata auki  

 

Lauantai 15.6.

09.00 Rata kiinni  
10.00 IRRC SSP aika-ajo 1 20 min.
10.30 ICGP aika-ajo 1 20 min.
11.00 IRRC SB aika-ajo 1 20 min.
11.30 Sivuvaunut aika-ajo 1 20 min.
12.00 Open SSP/STK aika-ajo 1 20 min.
12.30 Open SB aika-ajo 1 20 min.
13.00 Tauko  
14.00 IRRC SSP aika-ajo 2 20 min.
14.30 ICGP aika-ajo 2 20 min.
15.00 IRRC SB aika-ajo 2 20 min.
15.30 Sivuvaunut aika-ajo 2 20 min.
16.00 Tauko  
16.30 IRRC SSP Race 1 10 kier.
17.20 ICGP Race 1 10 kier.
18.10 IRRC SB Race 1 10 kier.
19.00 Sivuvaunut Race 1 8 kier.
20.30 Rata auki  

Sunnuntai 16.6.

9.00 Rata kiinni  
10.30 ICGP Warm Up
11.00 Open SSP/STK Race 1 8 kier.
11.50 Open SB Race 1 8 kier.
12.40 Tauko  
13.30 Sivuvaunut Race 2 10 kier.
14.20 IRRC SSP Race 2 10 kier.
15.10 ICGP Race 2 10 kier.
16.00 IRRC SB Race 2 10 kier.
18.30 Rata auki  

Nopeuden ja turvallisuuden takaa webStage - Teknologia & Design © online.fi