54. Imatranajo IRRC 6.– 8.7.2018

Alustava aikataulu.

Perjantai 6.7.

16.00 Rata kiinni  
17.15 New Comers vapaaharj. 20 min.
17.50 pen SS/STK vapaaharj. 20 min.
18.25 Open SB vapaaharj. 20 min.
19.00 Lightweight vapaaharj. 20 min.
19.35 IRRC SSP vapaaharj. 20 min.
20.10 IRRC SB vapaaharj. 20 min.
21.00 Rata auki  

 

Lauantai 7.7.

09.00 Rata kiinni  
10.00 IRRC SSP aika-ajo 1 20 min.
10.35 IRRC SB aika-ajo 1 20 min.
11.10 Lightweight aika-ajo 1 20 min.
11.30 Tauko  
13.00 IRRC SSP aika-ajo 2 20 min.
13.35 IRRC SB aika-ajo 2 20 min.
14.10 Open SS/STK aika-ajo 1 20 min.
14.45 Open SB aika-ajo 1 20 min.
15.05 Tauko  
15.45 IRRC SSP Race 1 10 kier.
16.45 IRRC SB Race 1 10 kier.
19.30 Rata auki  
     

Sunnuntai 8.7.

08.30 Rata kiinni  
09.30 Open SS/STK Warm Up 10 min.
09.50 Lightweight Warm Up 10 min.
10.10 Open SB Warm Up 10 min.
10.30 IRRC SSP Warm Up 10 min.
10.50 IRRC SB Warm Up 10 min.
   Tauko
12.00 Open SS/STK Race 1 10 kier.
13.00 Open SB Race 1 10 kier.
14.00 Lightweight Race 1 10 kier.
15.00 IRRC SSP Race 2 10 kier.
16.00 IRRC SB Race 2 10 kier.
18.30 Rata auki  

Nopeuden ja turvallisuuden takaa webStage - Teknologia & Design © online.fi